Zkouška vodáckého minima

Zkouška vodáckého minima – kvalifikuje k spolupůsobení při vedení vodácké činnosti oddílu a přípravě a vedení vodáckých akcí na vodách do stupně obtížnosti WW2.

Získání Zkoušky vodáckého minima předpokládá splnění všech kompetencí uvedených níže, kromě volitelné oblasti Jachtingu. Dále od nás získáš i osvědčení o absolvování Kurzu vodní turistiky, který je akreditován MŠMT.

Vstupním požadavkem pro přihlášení ke Zkoušce vodáckého minima je i ovládání základů vodácké teorie a praxe v rozsahu 4. stupně vodáckých doplňků skautské stezky. Pokud tyto požadavky nesplňuješ, připravujeme pro tebe volitelný víkend v létě (blíže bude upřesněno na prvním víkendu). Požadavky odpovídají uplutým alespoň 30 km na WWI a výše za poslední 2 roky.

Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení PDF.